Τουριστικός οδηγός
the budget hotel in athens
![Ευχαριστήριος επιστολή στο ΩΝΑΣΕΙΟ](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/e13/e1322585e5fccba72098be6e7c5c2502_labropoulos.jpg)
Ευχαριστήριος επιστολή στο ΩΝΑΣΕΙΟ
Λάβαμε και δημοσιεύουμε: "Θεωρώ υποχρέωσή μου να ευχαριστήσω το ΩΝΑΣΕΙΟ, για την επιτυχή καρδιοχειρουργική επέμβαση, στην οποία υποβλήθηκα, στις 24/10/2018. Μου έγινε
![Νέο ξενοδοχείο: HOTEL@SYNGROY-FIX](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/c0f/c0f5cf51dfafcafa338e04121a45e79d_allhappiness.jpg)
Νέο! HOTEL@SYNGROY-FIX
Το Hotel@Syngrou-Fix είναι ένα διαμάντι που προστέθηκε στο μικρό ή μεγάλο πάζλ της επιχειρηματικής ζωής του δημιουργού του. Το προϊόν αυτό ήλθε ως επιστέγασμα εντατικής
![We support campaign "Spring in Athens"](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/481/4812e938651ba2c63b0cc3a8eb6d6755_spring_in_athens_1.jpg)
Καλοσώρισες Άνοιξη στην Αθήνα
Ο Δήμος Αθηναίων, η AEGEAN και ο Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών ένωσαν για τις δυνάμεις τους για την προώθηση της πόλης ως ιδανικό city break προορισμό για όλο το χρόνο.Με όχημα
![Επίσκεψη Δελφοί Ναός Απόλλωνα](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/c13/c137f0d4c5fa6902a115c9ff8c86d525_bangladesh.jpg)
Από την Ντάκα στους Δελφούς
Καλλίτερη περιγραφή, από αυτή ενός "παλιού" μπλε οδηγού, δεν θα βρίσκαμε προκειμένου να μιλήσουμε για τους Δελφούς. Ευκαιρία μας έδωσαν 4 επισκέπτες από το Bangladesh. Γρήγορα
![Πάμε Φάληρα Καθαρά Δευτέρα](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/f41/f41acac6ad9734a74f09182694947138_kathari_deftera_2018_3.jpg)
Πάμε Φάληρα Καθαρά Δευτέρα
Πάμε για #ΚΑΘΑΡΑΔΕΥΤΕΡΑ...Με αισιοδοξία και οικονομία...Με πνεύμα περιηγητικό και εξερευνητικό...Με υγεία και πρόνοια...Με αυξημένη μεζεδοκαταναλωτική διάθεση...Με
![Welcome to Attica](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/d9d/d9d682cc6f18449d85aed15dc7e50460_4xartes.jpg)
Welcome to Attica
Διαμονή στο Φάληρο και εκδρομή στο Σούνιο::: ο Μάιος είναι μήνας γλυκός... τα τέλη Μαΐου ας πούμε είναι το μεταίχμιο της Άνοιξης προς καλοκαίρι... τα σχολεία έχουν ήδη
![Ουζερί ο Θιωρής](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/9f7/9f761c0ada10de6d169365644ba6ff0e_thioris.jpg)
Ουζερί ο Θιωρής
Ένα ευτυχές γεγονός, η έλευση στο κόσμο τούτο τον υπέροχο, μιας ακόμη μπέμπας, που αναμένεται να εξελιχθεί σε μια όχι τυχαία προσωπικότητα για την τοπική κοινωνία,
![Παλαιό Φάληρο για μικρούς και μεγάλους](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/3f0/3f0707429212e4aedc4636585165c5f7_gyros_faliro_chlidren.jpg)
Παλαιό Φάληρο για μικρούς και μεγάλους
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ: GYROS FALIRO CHILDREN.https://goo.gl/maps/HNghXfQXnDo. Hotel Nestorion, Πεντέλης 8, Παλαιό Φάληρο 175 64.Πρότυπος παιδότοπος Αγίας Σκέπης, Λεωφ. Ποσειδώνος
![Σκεφθείτε Φάληρο Αθήνα για Γιορτές](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/cf9/cf9115aa1b49187a585b58c805fb1135_01_small.jpg)
Σκεφθείτε π.Φάληρο Αθήνα, Γιορτές, Προσφορές
Για Χριστούγεννα ΠρωτοχρονιάΣκεφτείτε Φάληρο - Αθήνα,Πάρτε μέρος στις εορταστικές εκδηλώσειςΕπισκεφθείτε το Πολιτιστικό ΚέντροΊδρυμα Σταύρος Νιάρχος (ΚΠΙΣΝ)Περιοχή
![Δεκέμβρης 2017, Δένδρα](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/571/5713c7c330dcbe4a310fa16f1b1eac5f_1stdecember_1.jpg)
Δεκέμβρης 2017, Δένδρα
Δεκέμβρης 2017 Και φιλικός να είναι αυτός ο μήνας,Εμείς τα δένδρα τα επί γης ριζωμένα,Δηλώνουμε απερίφραστα αποφασισμένα,Κινδύνους να αντιμετωπίζουμε ενωμένα, Κινδύνους
![Από Βραζιλία Φάληρο](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/7d3/7d3804775d4267c8e917a53caa69d129_brazil_odysseus_elisabeth_2.jpg)
Καλό φθινόπωρο, ήπιο χειμώνα
Είναι αδύνατον να περιγράψουμε με γραπτό λόγο τα φιλικά συναισθήματα των επισκεπτών του ξενοδοχείου Nestorion. Πελάτες από όλα τα μέρη της Ελλάδος έρχονται να γνωρίσουν
![Πολιτιστικό Κέντρο Ιδρυμα Σταύρος Νιάρχος](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/1e9/1e913a20b5705651baa32dc4cf173343_niarchos_like_ianos.jpg)
Νιάρχος όπως Ιανός
Νιάρχος όπως Ιανός Εδώ θα δείτε απόσπασμα από μπροσούρα του Κέντρου Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος. "Το Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος επιδεικνύει όλα
![Σεπτέμβρη καλωσόρισες September welcome](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/e40/e40a203679d3e1ec180d33b320886bce_september.jpg)
Σεπτέμβρη καλωσόρισες
Σεπτέμβρη καλωσόρισες στο Φάληρο Σεπτέμβρης από σήμερα και για τριάντα μέρες. Τίποτα δεν μπορούμε να προβλέψουμε παρά να προσδοκούμε. Σίγουρα το θερμόμετρο θα δείξει
![Εκδρομή στην Κόρινθο / Excursion to Corinth](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/015/01555287f1a2b81906e23d9b31c93a0f_corynthos_2.jpg)
Εκδρομή στην Κόρινθο
Μια πτυσσόμενη εκδρομήΗ ιδέα ήρθε ξαφνικά. Η Κόρινθος είναι εκεί. Ακόμα μια εκδρομή στην Κόρινθο δεν πειράζει καθόλου. Αυτός ο τόπος έχει τόσα πολλά να διηγηθεί. Πολλοί
![Αθήνα τότε και σήμερα Athens past & present](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/a58/a582c6067c99916b98d14ce73465a352_pastandpresent.jpg)
Αθήνα τότε και σήμερα
Αθήνα του τότε και του σήμεραΑθήνα φιλόξενη πόλις..Ακρόπολη είναι ο οικοδεσπότης..Θεά Αθηνά οικοδέσποινα ..Ανεβείτε αργά αργά τα σκαλοπάτια του χρόνου..Αφήστε την
![Τουρισμός και Φάληρο](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/559/55903f3d2a4a8ed9362d7c673184f5c6_nestyournights.jpg)
Τουρισμός και Φάληρο
Τουρισμός και ΦάληροΤο Π. Φάληρο είναι μια από τις πιο όμορφες πόλεις των Αθηνών. Απέχει μόλις 5 χιλιόμετρα από τα κορυφαία μνημεία της Ακρόπολης Παρθενώνα, Ερέχθειο,
![Φάληρο, Αθήνα, Ελλάδα](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/c66/c66516de2d008f7ff2e7337573b10b3a_1dayjoyplan1.jpg)
Φάληρο, Αθήνα, Ελλάδα
Καλώς ήρθατε στο ξενοδοχείο Nestorion. Σας ευχαριστούμε για την ανταλλαγή εμπειριών και ιδεών μέσα από το www.nestoriohotel.gr. Θέλουμε να σας βοηθήσουμε να επιλέξετε τις
![Art Athina Gallery Carlye Los Angeles](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/568/568ce6fd5687a6e245876f15ef6bae21_artathina2017carlye_and_brandon.jpg)
Art-Athina 2017 Κλειστό Φαλήρου
Art-Athina 2017 Κλειστό Φαλήρου Και φέτος το Nestorio Hotel υποδέχθηκε με χαρά το event Art Athina στο Φάληρο. Είναι ένα καλλιτεχνικό γεγονός που αναδεικνύει τα έργα τέχνης Αθηναίων και
![Καλό Πάσχα από το Φάληρο](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/275/27555647817626fff3b76ab6ec03df4d_easter2017.jpg)
Καλό Πάσχα από το Φάληρο
To #nestoriohotel wishes everyone Happy Easter in health and good mood To #nestoriohotel εύχεται σε όλους #ΚΑΛΟΠΑΣΧΑ με υγεία και καλή διάθεση
![Απρίλης](https://www.nestoriohotel.gr/media/upload-files/cache/5e9/5e9f4d912c149f595b00ba9b1cc8e031_aprilkalopiasmata1.jpg)
Τους μήνες τους αγαπούμε
Οι μήνες τους αγαπούμε γιατί μας εμπνέουνΚάθε 1η του μήνα περιμένουμε από αυτούςκάτι το καινούργιο, ευχάριστο και αισιόδοξο.Γι αυτό το λόγο αναζητούμε της φύσης τα